» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows

Nainstaloval jsem bratrovi mnou zakoupený Windows 8 pro. Po instalaci požaduje nový klíč k aktualizaci. Je to nutné a nebo je to protiprávní a možné sankce ? děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

je to nutne, na kazdy pocitac s windows

jedny Widle --> jeden komp pokud je systém se stejným klíčem nainstalovaný současně jak na tvém, tak na bratrově počítači, je to nelegální užití v rozporu se smlouvou...

Jsou možné sankce, strýček Bill ti vysází pětadvacet na holou. Příště si lépe přečti licenční podmínky, člověče.

Policie u vás udělá razii... :D