» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows XP

Dobrý den, nějaké rady jak rozjet battlefield V na systému Windows XP? Nějak to nejde.

Odpovědi na otázku

ani se nedivímMinimální HW požadavkyOperační systém Windows 7 64bitProcesor Intel Core i5 6600K / AMD FX-6350Grafika NVIDA GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850DirectX 11.1RAM8 GBHDD 50 GBhttps://www.alza.cz/gaming/battlefield-v

Ale on to nechce rozjet na Windows 7 64bit ale na Widows XP.

Ještě jednou si tu odpověď přečti a zkus nad ní popřemýšlet.

Lumpik je jen pitomý troll, trousí nesmyslné odpovědi kde ho napadne :)

na Widows ? To určitě nechce.

obzvláště "Black" edici určitě ne

Pochybuju, buď budou chybět nějaké knihovny, které pro XP už nejsou, anebo HW, na kterém běží XP nebude už to pravé ořechové.

Pokud vim, tak to nelze. Upgraduj, vetsina novych her je na tom stejne.

Rady žádné. Nejde o to 'JAK rozjet battlefield V na systému Windows XP', ale PROČ by to mělo jít.