» Poradna » Programy

Windows XP SP3 se chová jak by byl SP1

Stáhl jsem si Windows XP SP3 s aktulizací Júna 2010 , ale po instalaci my začal blikat ... Pak jsem zkusil ovladač BETA , ten my blikal , pak jsem to odinstaloval a dal Doporučenou verzi (jinak mám GeForce Ti 4200 with AGP8X) Pak to bylo O.K. , ale při internetu jak jsem posouval dolů , sekalo se to jako kdybych měl SP1 ...Instaloval jsem taky : Garfield 2 ( nefunguje protože nemám DirectX3D ) , Knight Rider 2 ( hra která funguje ale hrozně se seká ) ,
Adobe CS4 Photoshop ( nefunguje ( nedoextraktováno ) ) , Stardock CursorFX ( s crackem SID ) , ( antivirus nebudu jmenovat ) , a nakonec Windows XP Service pack 3 ...
A pořat jak SP1 ...
Pomozte mi , prosím
Jinak děkuji dřív !

Odpovědi na otázku

Fatal error (0x007): Brain not detected.

+1

kdybys, mněl SP1, ten na to nemá vliv, ale spíše, ti něco zatížilo procesor, když jsi posouval, tou INTERNETovou stránkou, dolů, zatížení Procesoru, v Operačním systému Microsoft WINDOWS XP Proffesional SP3, asi nějaká verze CZ, tak dej, Klávesovou Zkratku Ctrl+Alt+Delete, tam pak cvakni na Položku CPU, v té záložce, procesoru, v tom skoro, nejvyšším menu, a tam to CPU, si seřaď, aby ti ukazovalo od toho co ti zrovna nejvíc zatěžuje procesor, a pak uvidíš, co ti ten počítač, brzdí, třeba, tedy!

A to že se ti sekají hry, není možná Grafickou Kartou, ale možná, že to je slabým procesorem, no Grafická Karta, je pořád, celkem slušná i když na novější hry, to že nemá podporu, Pixel a Vertex SHADERů, asi nějaká verze 2.0, to je v dnešní době, dost blbé, protože, spoustu her, se slušnou Grafikou používá, právě, Pixel a Vertex SHADERy, asi nějaká verze 2.0, a od té doby, se Grafika, ve hrách, vlastně, ani moc, nepohnula, no snad, ta Teselace, v rozhraní DirectX11, asi nějaká verze CZ, ale to HDR, v Pixel a Vertex SHADERech, asi nějaká verze 3.0, se celkem v pohodě, dá Simulovat, a poměrně, i věrně, těmi Pixel SHADERy, asi nějaká verze 2.0, a ještě, k tomu rychleji než těmi Pixel a Vertex SHADERy, asi nějaká verze 3.0, tedy!

Díky , ale moc mi to nepomohlo ...
To my říká když kliknu na CPU zobrazí se :
Chrome 18 - 64
CursorFX 32 - 63
Ale dřív po instalaci když jsem to neměl taky se to sekalo ...

Trefná diagnóza

naco stahujes vseliaky paskvil a preskinovane xp ? stiahni si cistu instalacku win xp prof sp3 coorporate a nie hentake cuda

zkus nejdrive SP2 to je nejdulezitejsi SP3 pak ani nemusis resit, asi instalace spadla protoze mas nejake soubory uprave - to byla klasicka chyba SP2 a SP3 nastesti to neni potreba instalaovat znova staci to jednoduse spravit

To jsem si mohl myslet ..
Vlastně při přihlašování jsem měl Inviduální nastavení , v tom my začal blikat monitor , a resetoval jsem comp.
DÍKY! ze POMOOOC!

Nic moc ... Nainstaloval jsem Windows XP Professional SP2 A úplné stejné problémy s blikáním ...
Takže asi hry nikdy neuvydím. ach jo ...

Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká "Co to sakra meleš, ty vořechu!?"

drz pusu

Cely problem je že ses posouva přiliš rychlel po internetu.Chůze musí rozvažná a plynulá,internet je přiliš rozsahlý tak se ani nedivím že ti začaly blikat oči.Ale vidím že nejsi žadný troškař Adobe Photoshop CS4 - pán je grafik zřejmě

ja uz bych tam hodil Win 7

1. blikání obrazu bude těžko způsobené instalací SP jakékoliv verze - spíše jde o problém grafické karty nebo jejího ovladače.
2. čistá instalace Win XP, nejlépe již integrovaný SP3 nebo alespoň SP2
3. pak instalace SP3 + dostupné hotfixy přes MS update
4. Instalace ovladače GK, ideálně přímo od výrobce (podle modelu karty, pokud není dostupný tak z ofiko vebu výrobce grafického čipu, v tomto případě nVidia)
5. případná instalace posledních DX pokud si je nenainstalovaly ovladače GK sami (pro XP je konečná tuším DX 9c)
Paky bych teprv zkoušel zda a jak se mi ta GK chová.
Jinak jste nenapsal v jaké rozlišení a na jakém monitoru na to koukáte a jaké další komponenty máte v PC (CPU, RAM ...) Ono totiž můžete mýt klidně super grafiku, když to ale neudejchá procesor nebo máte málo RAM, tak vám to bude na nic.
A to sekání se při prohlížení internetových stránek - to mi připadá jako by jste tam neměl vůbec instalovány ovladače GK a nebo měl nějaké "univerzální" Ony si třeba XPčka některé starš GK i řádně nainstalují, ale pak právě nechodí tak jak by měly. Takže pořádně zkontrolovat jakej tam máte skutečně ovladač - pokud made by MICROSOFT tak ten pryč.