» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows XP SK verze

Zdravím, chci se zeptat, jak se na počítači, který má windows XP slovenskou verzi dá změnit jazyk na češtinu. Myslím jazyk celého počítače nejenom klávesnice. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Existovaly MUI "balíčky", které se doinstalovaly (Multi User Interface).

Neco se mi plete, ze SK verze ani neexistovala - na CZ se aktivoval LIP balicek..?

Na cz verzi to neslo, ten lip jsel pouze na eng verzi. Proc take poslovenstovat cze verzi.

Ale jsou takovi, kteri i tu CZ verzi poslovenstuji Dyt se prekladaji i filmy z CZ do SK a naopak (taky to nechapu, ale to je fuk)...Používá se buď česká verze Windows XP s LIP, který je ke stažení, nebo anglická verze Windows XP s LIP, nebo anglická verze s MUI...

My prave pro slocenske klienry ovednavali sk xp, kde prislo cd s eng xp + dalsi cd lip balicek. Zkiusel jsem to davat i na cz xp, ale psalo to, ze to lze pouzit jen na eng verzi. Mozna ze jiny predelany lip funguje i na ostatnich mutacich.

To minus je za co..?https://msdn.microsoft.com/en-us/goglobal/bb688176.aspxWindows XP Home and Professional editions are released in 24 languages:English, German, Japanese, Chinese (Traditional), Chinese (Simplified), Korean, Arabic, Hebrew, Spanish, French, Italian, Swedish, Dutch, Brazilian, Norwegian, Danish, Finnish, Czech, Polish, Hungarian, Russian, Portuguese, Greek, and Turkish.

Plusy a minusy uz neresim. Mozna ze se nejaky slovensky pubos co neumi cesky, pripadne jiny typ nevedomeho cloveka vyjadril k tomu a bral to jako urazku. Klientum slovenskym nevadila cestina, ale chteli jsme jim to lepe prizpusobit.

To si jako a nastavím si to na češtinu?

Chtěla jsem napsat stahnu

Tak asi existuje, protože já si budu kupovat netbook s SK verzí windows XP

Vše šlo. Měli jsme klienta co potřeboval různé mutace XP pro své zaměstnance z různých zemí a dělalo se to takto:https://www.wikihow.com/Change-the-Language-of-Yo... (Windows-XP)