» Poradna » Programy

Windows xp problem

hojda mam windows xp sp3 a pri aktualizaci jsem mi objevila na plose hlasska ze jsem se stal obeti softwerove kriminality potreboval bych se toho nejak zbavit nebo preinstalovat win. mam udelanou zalohu na hardu i na dvd ale nevim jak to z te zalohy preinstalovat poradte

Odpovědi na otázku

Jestli chceš používat XP tak si je kup, to je jediná odpověď, kterou tu dostaneš.

Podívej se, jestli máš na bedně PC nálepku s licenčním číslem. Pokud ne, tak ti nic jiného než koupě Win nezbyde.

Pokud si neumis s takovym problemeckem poradit sam, kup si OEM verzi Windows a budes mit napriste klid.
Ja ti rozhodne v kradezi pomahat nebudu, je to ostatne i v rozporu s pravidly zive.cz/sk.
Maucta.

Pokud není rady není pomoci BSA spioni

chjo,tenhle problem bych chtel mit... a pak,proc SP3,neuveritelnej shit....

A na tu blbost si prisel kde, ze je SP3 blbost? Nekde si slysel jak jedna pani povidala?