» Poradna » Programy

Windows XP CZ na EN

dobrý den, rozhlížím se po nějakém nástroji, kteý by mi upravil Windows XP z jazyka českého do angličtiny. Vím, že existují balíčky MUI, které ale podle všeho převádí XP z angličtiny do různých místních jazyků. Já právě potřebuji opak. Díky za rady

Odpovědi na otázku

neexistuje žiadna možnosť na prevod lokalizovanej českej verzie do anglickej,česká lokalizovaná verzia má všetky systémové knihovne a jadro systému preložené do českého jazyka,takže by sa všetky tieto české súčasti museli nahradiť anglickými,čo však vzhladom na implementovanú ochranu systémových súborov vo wxp nieje nijako jednoducho realizovatelné