» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows XP chtějí nikdy nezadané heslo

Mám nainstalované Windows XP Pro a přestože se přihlašuji bez hesla a nikdy jsem v žádném účtu heslo nezadával, tak v některých okamžicích, například smazání souboru, který se používá, se mě Windows zeptají, zda to chci smazat jako Administrátor a chtějí heslo. Mne by zajímalo jaké heslo, když jsem žádné nikam nezadal. Slovo "administrator" jsem již zkoušel.

Odpovědi na otázku

Když tam nezadaš nic, tak tě to nepustí? Je tvuj učet nastaven jako správce počítače?

Hm, to se mi nikdy nestalo ani virtuálně ani pod HW.

Ty máš PRO, Home fungujú inak: pri inštalácii sa heslo admina nedá zadať

Ale zmazat sa da:cmd.exe1- net user -enter2- user_name * -enter3- nič -enter4- nič -enteruser_name = namiesto toho zadaš to čo vypiše (admin,adminstrator)

nepochopil som. Mne po net user iba vypíše užívateľov a vráti sa do CMD

Po mě chce taky heslo,(nemám xp) nezadám, kliknu Pokračovat a jde to

W7 to má inak

mám Vistu

NT 6 ako NT6... alias W7 je Vista SP3

Co pro tebe jednoduché pro mě složité.

takto inak začina problem že si bude pytat heslo aj ked žiadne nikde nemaš pri štartetak si vo vlastnom zaujme vytvor na usb (ma to nazov vytvorit disketu na obnovu hesla)ten suborhttp://2i.sk/e34f2f05d6

trochu nepresne som to napisal-pardonrobit to treba cez F8 s volbou prikazovi riadoknet user user_name *

Kamo, každý chybujem (až mi bude lip s očmi, přeberu si to - když nejde zap. dělám start a F8)

možno též zkusitStart - spustit - napsat - control userpasswords2 - potvrdit OK - uživatelé: musí být prázdný čtvereček před textem: Před použitím počítače musí uživatelé zadat uživatelské jméno a heslo (to platí pro všechny uživatele jednotlivě)Nepište kritiku na odzkoušené možnosti, které nemusí každému vyhovovat ... zdržte se komentářů!