» Poradna » Programy

Windows XP a Service Pack 3

Zdravim,
chtel jsem se zeptat jestli mohu nainstalovat Service Pack 3 na nelegalni Windows...jestli mi normalne pobezi Windows? Aktualizaci Windows Advadence Gene... (nebo tak nejak) :D jsem vynechal

Dik moc

Odpovědi na otázku

zkus to , to je nejlepší řešení

jo maka to v pohodě

akorat je dobre instalovat offline, kvuli te wga.

Aha funguje a jestlipak ti tam lezou i právě vydávaný aktualizace? Jinak tě chápu, ještě si nevyděláváš, to já dřív měl taky takovej systém bez nálepky. ..Jen byla špatná nevratná investice za Vistu Home Premium, když je tak poruchová (často nenaběhne systém-jako například dnes restart do kolečka), ale zas sem měl motivaci zkoušet i jiný právě vydaný systémy- LINUX Na hry jedině XP a na všechno ostatní LINUX. A MS Office nepotřebuju.

A hneď ti je lepšie, keď si sa tak pekne vyrozprával...

Ještě bych se měl najíst, pak mi bude ještě líp!

Tohle já vážně míněný příspěvek? Co mluvit tak trochu, no, k věci... Rejpat umí každej...