Windows Vista - HP dekjet 690C

Na kupenom notebooku s os Windows Vista Home Premium chcem pouzivat tlaciaren HP DeskJet 690C. Kabel mam USB-Centronix. Po pridani tlaciarne podla postupu je vsetko v poriadku. Otvorim napr. Word a chcem vytlacit napisanu stranku.Tlaciaren absolutne na nic nereaguje a neda sa mi nic vytlacit. Vie mi niekdo poradit, kde je chyba?

Odpovědi na otázku

V tom kabelu, ne každá redukce umí vše co paralelní port.

viete mi poradit, co mam s tym robit?

obchod.hw.cz ... tenhle by měl chodit

Ještě se zeptám, když si otevřete složku tiskárny kliknete na bílou plochu pravým tlačítkem dáte vlastnosti serveru zobrazí se vám okýnko - tlačítka vedle formulářů druhé porty co se vypíšou za porty?

Peter,
ja som kupil na prvy pohlad taky isty kabel ako uvadzas, len bez CD ka. Stal asi 300.- SK na Slovensku.
Neviem ci je jednosmerny alebo obojstranny.Neda sa zohnat alebo stiahnut take CDcko alebo ovladac
na HP deskjet 690C? Nemas moznost?Zatial dakujem,ahoj

Mám pocit že ve Vistách snad driver pro tuto tiskárnu je, koukni se do vlastností tiskového serveru jak jsem psal výše zda tam je virtual USB Port a na ten musíš instalovat tiskárnu, jinak když se koukneš na h10025.www1.hp.com ... tak tam je popis. Do Visty se kouknu zítra v práci doma tyhle sračky nevedu.

Peter,zatial dakujem dnes vecer to pozriem doma tak ako mi pises a zajtra sa ti ozvem.

Skutečně vs Vistách je driver pro HP DeskJet 690C, takže instalaci tiskárny musíš směrovat na USB00X Virtuální port tiskárny pro USB (místo X v čísle budeš mít pravděpodobně 1 pokud je to první USB port) ten port se musí objevit po zasunutí USB redukce viz Tiskový server vlastnosti.

Peter, velmi pekne ti dakujem za postup, ktory si mi napisal ako mam odstranit zavadu.Naozaj vcera sa mi to podarilo a moja stara tlaciaren funguje spravne. Este raz dakujem.....ps.Mam uvedenu aj mailovu adresu, nemozes mi poslat tvoju,chcel by som nejake informacie.