» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows update zmizela

Zdravím !Mám problém se svým Windows 10 Pro a to takový, že služba windows update nefunguje, když na ní klikám, tak mi napíše : Něco se nepovedlo. Zkuste nastavení otevřít později. Zkusil jsem všechno, šel jsem i na služby a v seznamu vůbec windows update není, jakoby se ze systému úplně vymazala. Zkoušel jsem to opravit i takto https://www.youtube.com/watch ,ale ani to nepomohlo. Už si nevím rady. Budu vděčný za pomoc.

Odpovědi na otázku

Je potřeba si vzpomenout, co jsi dělal, než se to stalo. Samo to zaručeně nebylo

Pokud nepřijdeš na to, co jsi s tím udělal, tak zkus bod obnovy z doby před tím, než to přestalo fungovat. Tedy pokud jsi body obnovy nezakázal nebo nevyluxoval nějakým čističem.

Bod obnovy jsem už také zkoušel a je to stále to samé beze změny. Je třeba možné, že můj notebook už nemůže aktualizace přijmout ?

Ne, aktualizace fungují na čemkoliv, kam ten systém nainstaluješ i na prastarých střepech, pokud jsou schopni ten systém rozchodit. Pokud to nefunguje, je systém nějak poškozený. Ale nikdo ti na dálku (a pravděpodobně ani na blízko) neřekne, co se stalo.Jestli na to nepřijdeš sám, zbývá jen obnova ze zálohy (pokud máš) nebo nová instalace systému.

Není to možné, něco jsi tam musel pokazit.

Jak už bylo řečeno obnovit OS z funkční zálohy.A nebo záloha důležitých dat a čistá instalace OS.

alebo urobit rucnu aktualizaciu so zachovanim udajov

Restart jsi zkoušel? (Ne vypnout a zapnout, ale restartovat).

záleží aj aký build systému máš,pokial 20H1/20H2,tam už update nefunguje,treba upgradovať na min.21H1.....nájdi si na webw microsoftu windows10 upgrade advisor s číslom 9252 a upgraduj,pokial máš starý build win....