» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Update u W7 ProN 64bit

Dobrý den. Chtěl bych jsem se zeptat, jestli by jste mi poradili. právě jsem přeinstaloval notebook. Dal jsem do něj Windows 7 Profesional N 64bit. Jsou to legální Winowsy z MSDN od školy. Už při první instalaci nešly stáhnout aktualizace, tak jsem přeinstaloval zase a zase nejdou. Na internet se dostanu v klidu, ale když potřebuji vyhledat, stáhnout a nainstalovat aktualizace, už to nejde. Vyhledává a vyhledává stále a stále. Už to jede 6 hodin a nic. Potřeboval bych tedy poradit. Děkuji

Odpovědi na otázku

Ručne vyhľadaj najnovší update pre Windows update z Microsoft stránky a nainštaluj , potom to pôjde

Hledej zde na Poradně, Už se to tady (vy)řešilo xkrát...

To se stává běžně. Musíš prostě počkat...