» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows stop code

Dobrý denDnes jsem při stěhování pokoje nechtěně vypojil pc ze sítě, když byl zaplej. A od té doby mi to píše chybu V POČÍTAČI DOŠLO K PROBLÉMU, A JE TŘEBA JEJ RESTARTOVAT Kód chyby 0xc000021aDostat se do nouzového režimu jsem zkoušel, bohužel to hodilo opět tento error..Dostanu se jen do winRE.. A dál už nevím co.. Děkuji za všechny rady. A Přeju pokud možno hezký den.

Odpovědi na otázku

Při nečekaném vypnutí se něco špatně uložilo (spíš neuložilo) a systém si s tím teď neví rady. Je třeba přijít na to, co to je a opravit to. Pokud to nejde, obnov systém ze své zálohy. Pokud žádnou nemáš a nijak se ti to nepovede opravit, skončíš u přeinstalování systému.

Jedna aplikace která byla zaplá, a nepatřila k systému byla apka na nastavení klávesnice (podsvícení, odezva atp)

Aplikace smart génius

Systém dělá na pozadí spousty věcí, např. tam běží třeba aktualizace. Zrovna v prográmku na podsvícení klávesnice problém nehledej. Ten je pro zapnutí OS zcela zbytný ať je v jakémkoliv stavu.

Takže navrhujete obnovení systému?Mám bod obnovení na 20.3.2020

Právě mi to napsalo, že obnovení systému bylo neúspěšně. Jednotka C:\ je pravděpodobně poškozena. Znamená to, že je chyba na disku C? Napadá obnovit pc do továrního nastavení..

Pokud nejde bod obnovení, je třeba nejdříve zálohovat data. Po továrním obnovení (nebo čisté instalaci, což bych udělal já) tam totiž nic nebude.

Dobře, také jsem nějak počítal že u toho skončím.. Děkuju za pomoci a za Váš čas

vlož do pc dvd alebo usb medium s win a rob opravu cez winRE

Už to mám všechno na USB Flash, jak pokračovat dále ve winRE

Aby obnovení systému se zdařilo je třeba ho spustit z instalačního DVD nebo USB záleží na čem to máš.