» Poradna » Programy

Windows Server 2012 iso (HP)

Zdravím,zháňam inštalačný súbor ".iso" pre Microsoft Windows Server 2012 r2 (HP edíciu), nakoľko som dnes objavil na produkčnom serveri (HPE Microserver gen10) napadnutie ransomwarom a potrebujem ho urgentne preinštalovať. Žiaľ inštalačné médium sa nám stratilo a nikde na stránkach HP nie je dostupné. Prosím viete mi pomôcť? BTW: Backup servera máme zo včerajšieho dňa a podľa všetkého súbory boli šifrované tri dni dozadu, takže obnova nepomôže :/

Odpovědi na otázku

Stiahni normálne 2012 R2 ISO EN alebo CZ. Malo by sa aktivovať na číslo z COA štítku.

Moc bych tomu nevěřil že bude platil číslo z COA štítku na jiný, nebrandovaný, image.To je právě ta ochrana, za cenu levnější licence, na konkrétního výrobce.Nicméně HP servis zcela jistě bude umět dodat, samozřejmě za peníze, příslušná média.

U Windows 7 to funguje hodně prodejců druhotných licencí prodává COA štítky DELL / HP / Fujitsu.

Blbost, vaše dojmy jsou každému někde, je to stejný image, a číslo půjde aktivovat a bude to legální.

Ty jsi dobrý šášula!Netuší nic o problematice ROK licencí a nesmyslně šíříš bludy.Legalita je dána štítkem, tu nikdo nezpochybňuje!Nicméně k meritu otázky, stačí zadat do Google, a hned dostaneš odpověď, sice nechápu že to neudělá sám hned tazatel, ale třeba to vidí poprvé.Takže více je je v odkazu. Musí mít a instalovat z VL média. https://community.spiceworks.com/topic/661855-server-has-a...

Pokud to je plná 2012 r2, tak by to fungovat mohlo, ovšem pokud je to nějaká low edice Essential, či Foundation, nebo co v 2012 bylo, tak je možně, že to nepůjde.