» Poradna » Notebooky

Windows problem

Ahoj mam notebook EEE 1015CX a kdyz aktualizuju Windows pise mi "nedostatek mista" pritom tam misto je vymazala jsem i slozku s fotkama. Jde to nejak spravit?

Odpovědi na otázku

Jj, vymazat více místa. =)

Je třeba vysypat koš a vymazat staré aktualizace a kontrolní body. V Nastavení, Systém, Úložiště. A Tento počítač, Vlastnosti, Ochrana systému, Kontrolní body.

A místa je tam tedy kolik?Použij nástroj, který je Windows už od dob XP: Vyčistění disku - http://www.servispckupka.cz/jak_vycistit_disk.php

Spravit to jde. Jenze pokud uz jste smazala to, co si smazat troufnete, tak neni moc prostoru pro reseni krome zasahu odbornika. :o(

Ntb se prodával 320GB pevným diskem = dost místa na aktualizaci Windows. Chce to více promazat.

pokud je to opravdu verze s tim 320GB HDD a ne nejaka orezana varianta s 32GB eMMC apod. (jako ty danajske dary Bedy zlodeje Travnicka..)