» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows problém s lištou

Dobrý deň!!!Nejde mi otvoriť tlačítko windows a ani ta lupa čo je na windows 10.Keď to otvorím tak nereaguje alebo sa mi zasekne počitač. A neviem ani ho vypnúť.Poradte mi niekto prosím.

Odpovědi na otázku

Otvor PowerShell, ako Správca, okopči do modrého okna:Dism /Online /Cleanup-Image /RestoreHealthZrejme si nejakým kutilským tunítkom v snahe vyhnúť sa NSA pred špicľovaním z imperialistickej U.S.A., vypol Cortanu vo W10 alebo ti obmedzilo prístupové práva k predmetnej zložke Apps vo Windows kde je Store, Bing, Cortana.C:\Windows\SystemApps\Microsoft.Windows.Cortana_cw5n1h2txyewy\*.*Všetky snahy máš márne. W10 odošle 64kB šifrované cookies o tvojej zostave HW a SW ak keď´sa na gebuľu postavíš. Lebo je to výhradne bezplatný servis zo strany MS.

Na desítky jsi očividně upgradoval že? Toto je klasický problém Windows 10 po upgradu. Čistá instalace tě bohužel nemine.

Ale ja som si to dávno updeitoval.

"updeitoval" = nové české slovo nebo překlep? Co to znamená? Kolega Ti poradil naprosto správně, co Ti na tom není jasné?"Čistá instalace" = instalace OS z ověřeného originálního MS média do čistého SSD.Vyčištění SSD najdeš ve FAQ.Update OS = nesmysl.