» Poradna » Programy

Windows Photo Viewer dark mode

Dobrý den, jde v klasickém Windows Photo Vieweru změnit barva pozadí (aby nebyla bílá?)Desítkový photo viewer sice dark mode podporuje, ale strašně dlouho (15-20 sekund) se ta aplikace načítá když chci otevřít např pngčko... Photo Viewer se načte za půl sekundy...

Odpovědi na otázku

Neviem to presne, ale farba pozadia sa da nastavit napr. v XnView Classic.XnView MP ma kompletny tmavy rezim.Oba programy su bezplatne pre domace, nekomercne pouzitie.Interny prehliadac (F3) s tmavym pozadim ma tiez suborovy manazer FreeCommander, ten ma tiez tmavy rezim, rozne farebne schemy, je zadarmo aj pre komercne pouzitie.

Xnview aji jpegview jsem zkoušel, akorát mi vadí že když přiblížím na obrázek, tak WPV ho ukázal pěkně pixelovaný, a xnview/jpeg view ho rozmaže :/

To sa da zmenit, prakticky vsetko sa tam da zmenit, nastavit.