» Poradna » Mobily, audio, video

Windows Phone - Messenger hovor

 |   |  Microsoft Windows 7 Chrome 66.0.3359.139

Čau, mám Windows Phone 10 (Lumia 640 LTE) a narazil jsem na pár článků a videí z roku 2017 o tom, že je na Messengeru možné uskutečnit videohovor už i na WP.(Viz video: https://www.youtube.com/watch )Zkoušel jsem stáhnotu i Messenger Beta, ale možnost tam nemám, ani pokud mi volá někdo jiný. Prostě mi to jen napíše, že jsem zmeškal hovor.Neví někdo, jestli pořád nejde nějak získat možnost videohovoru přes Messenger?Případně nějakou starší verzi, na které to šlo, či jinou aplikaci, kterou lze s facebookem propojit?Děkuji a pokud jsem něco vynechal, rád doplním.

Odpovědi na otázku

 |   |  Android AppleMAC-Safari 5.0

Pokud chcete provozovat videohovory přes Messenger, tak se obávám, že jediný způsob jak toho docílit je přejít na Android nebo iOS, protože Windows Phone i W10M jsou už pasé. Mám Lumii 950XL už jako druhý telefon (drží mě u ní ještě dobrý foťák a displej) a s videohovory u Messengeru je to stejné jak popisujete, pokud mi někdo volá, tak mi jen přijde hláška o zmeškaném hovoru. Jinak pokud byste potřeboval videohovory pod W10M, tak ještě Viber nebo WhatsApp by měli fungovat.

Souhlasím  |  Nesouhlasím  |  Odpovědět

Související témata: Hovor, Videohovor


Určitě si přečtěte

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

Deset kotev, které i v roce 2020 táhnou Android ke dnu

** Android existuje skoro 12 let a za tu dobu v mnoha směrech dospěl ** Dnes běží na sedmi z deseti telefonů, ale čemu za to vděčí? ** Našli jsme 10 kotev, které táhnou tento operační systém ke dnu

Karel Kilián | 169

WindowsFX: Nainstalujte to mamce a taťkovi. Ani nepoznají, že to je Linux

WindowsFX: Nainstalujte to mamce a taťkovi. Ani nepoznají, že to je Linux

** Po dvou měsících tu máme další linuxovou kopii ** Tentokrát jde o imitaci Desítek ** Sestavili ji brazilští geekové nad Ubuntu

Jakub Čížek | 135

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Nejlepší aplikace na předpověď počasí: Kde nejlépe zjistit, co zrovna chcete vědět

Obecných aplikací na předpověď počasí je nespočet, jenže často skončí jen u základní informace o počasí a nenabídnou odpovědi na řadu praktických otázek. A tak jsme si položili právě několik takových otázek a hledali aplikace či meteoslužby, které nám nejlépe odpoví.

Karel Kilián | 4


Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest: nejlepší notebooky do 20 000 Kč

Test 8 levných IP kamer

Jak vybrat bezdrátová sluchátka

Testujeme Android 11