» Poradna » Mobily

Windows Phone - Messenger hovor

Čau, mám Windows Phone 10 (Lumia 640 LTE) a narazil jsem na pár článků a videí z roku 2017 o tom, že je na Messengeru možné uskutečnit videohovor už i na WP.(Viz video: https://www.youtube.com/watch )Zkoušel jsem stáhnotu i Messenger Beta, ale možnost tam nemám, ani pokud mi volá někdo jiný. Prostě mi to jen napíše, že jsem zmeškal hovor.Neví někdo, jestli pořád nejde nějak získat možnost videohovoru přes Messenger?Případně nějakou starší verzi, na které to šlo, či jinou aplikaci, kterou lze s facebookem propojit?Děkuji a pokud jsem něco vynechal, rád doplním.

Odpovědi na otázku

Pokud chcete provozovat videohovory přes Messenger, tak se obávám, že jediný způsob jak toho docílit je přejít na Android nebo iOS, protože Windows Phone i W10M jsou už pasé. Mám Lumii 950XL už jako druhý telefon (drží mě u ní ještě dobrý foťák a displej) a s videohovory u Messengeru je to stejné jak popisujete, pokud mi někdo volá, tak mi jen přijde hláška o zmeškaném hovoru. Jinak pokud byste potřeboval videohovory pod W10M, tak ještě Viber nebo WhatsApp by měli fungovat.