Windows nevidí ssd m.2

Zdravím, po nainstalování Crucial MX500 m.2 2280 pomocí AXAGON redukce pro M.2 HDD do 2,5" sata pozice mi windows nenajde tento disk. Ve správce zařízení mi to píše neznáme zařízení a nejde ho inicializovat. Dokonce nevidím správný název disku ani v biosu. Nevíte v čem může být problém ?

Odpovědi na otázku

A do jaké desky to cpeš?

asus maximus vii ranger gaming mb - intel z97

Odkaz na tu konkrétní redukci byl neměl?

yo malo by to ist, takze skus v inom pocitaci a ak nepojde, vadna redukcia alebo disk

Otestuj SSD v jiném PC. Otestuj i tu redukci v jiném PC. Tady není moc důvod, proč by to nemělo fungovat.Otázka, zda jsi zapojil jak datový tak napájecí kabel, je předpokládám zbytečná.

Otestoval jsem i na jiném pc a nic. Ani v Biosu se neukáže. Redukci jsem naposledy používal asi před rokem a byla funkční.

A SSD v jiném PC přímo v M.2 funguje?

To bohužel nemůžu otestovat, mám sice m.2 slot ale jen pro nvme.

ktora redukcia? Disk mas sata, redukcia moze byt len pre nvme

Předpokládám redukci M.2 SATA na 2,5" SATA. Tedy vyloženě jen redukce, kde by neměl být žádný problém. Jen nechápu, proč někdo kupuje M.2 SATA SSD + zcela zbytečnou redukci, když může MX500 koupit za stejnou cenu rovnou jako 2,5" SATA.