Windows nevidí druhý HDD

nazdar ludia .Dnes som si kupil HDD 320GB samsung podobny som uz mal .Pripojil som ho k pc do sata vedla
druheho HDD.bios mi ho vidi aj vo viste v spravcovi zariadeni je ale nie je v Tomto počítači chcel som naň prekopírovať par veci no neviem :..poradte pls

Odpovědi na otázku

ešte dodám že ho správca zariadení vidí ale správca diskov nie

cez správu diskov ho musíš najprv pripojiť do systému a priradiť partíciu,sformátovať ak ešte nieje atď...až potom bude viditelný aj pre systém ako normálny disk