» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows nelze nainstalovat ("Instalační program nemohl vytvořit nový systémový d

Dobrý den,při pokusu instalace Windows 7 na zformatovaný disk ze zobrazuje "Instalační program nemohl vytvoří nový systémový oddíl nebo najít již existující oddíl. Podrobnosti najdete v souborech protokolu intalačního programu." Před pár dny jsem ho tam nainstaloval normálně, jenom systém šel po nějáké době hrozně pomalu (asi po dnu až dvou, když jsem ho převezl do bytu mého kamaráda), ale včera zase šlapal rychle. Zkusil jsem prověřit SMART, diagnostiku v HD Tune, vše v naprostém pořádku. Systém byl nově naistalovaný, s cracknutým antivirem, tak mě napadlo jestli to není tím (respektivě virem, které v cracknutých antiverech tradičně bývají-a pak jsem vygooglil, že skutečně jeho název byl flat-nějáká číslo).Napadá mě jestli není přeci jenom vadný disk, ev. řadič na základní desce.Předem děkuji za pomoc.

Odpovědi na otázku

1) Prepojit HDD na jinou ksandu n desce.2) V instalaratoru zapnout rozsirene moznosti jednotky a smazat vsechny oddily na disku a disk nechat BEZ oddilu.3) Nepouzivas "kktiny" typu cracknuty antivir !!!