» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows nefunguje klávesnice?

Čus mám bývalí notebook HP 15-Ay054nc, to bývalí je dost podstatné páč z něj zbyla pouze deska a obrazovka. No abych tomuto počítači ulevil od nekonečných aktualizací každé prkotiny rozhodl jsem se do něj dát W7 vím neřešte proč. No po asi šestidenním trápení formátování disku s neodstranitelnými oddíly Windows RE a Windows OEM. Jsem do něj dostal již zmiňované W7 nooo a je tu další problém který mi nejde vyřešit a to jak do něj dostat ovladače čipsetu na klávesnici a myš když nemůžu používat klávesnici a myš respektive můžu ale to co se děje se neblíží funkčnosti ani zdaleka (Entr velký přepych, šipky též a alt nebo Ctrl taky nejde). Myš se šipkou nepohybuje jen občas jejím pohybem spustím sérii náhodných akcí. Co se týče nouzového režimu taky bez šance. Nezajímají mě vaše názory na ten počítač procesor ani systém jen řešení problému.

Odpovědi na otázku

Pokud používáš klávesnici na notebookutak zkus připojit externí klávesnici a myš přes USB.Ovladače na stránkách výrobce notebooku:https://support.hp.com/cz-cs/drivers/selfservice...

to že to byl notebook znamená že tam původní klavesnice není a není možné ji připojit

No a jde tam teda připojit ta externí ?

nééé mám ji připojenou skrze lampu samozřejmě že usb nefuguje páč nemá ovladače.... ._.

Myslím, že by sis měl dát pauzu, píšeš jak debil...

Ono bylo dost podstatné už to bývalí...

Ano, to už bylo podezřelé

Není pravděpodobnější, že je debil?

Pokud funguje USB zkus připojit externí klávesnici. Pokud funguje jen hlodavec, můžeš si pustit klávesnici na obrazovce. Na vyhledávání ovladačů mi dobře funguje driverpack solution - www.drp.su

Nejde ani jedno a ovladače už mám jen je nemám jak nainstalovat.