» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows na SSD M.2

Dobrý večír,Mám nový počítač a chtěl jsem využít moderní technologie SSD disku M.2 s PCI sběrnicí. Načetl jsem bios vidím tam HDD vidím tam SSD a vidím tam i Flash disk v bootovacím menu. Takže kliknu na bootovací flašku, zapne se intalace, avšak nezobrazuje se mi tam ten SSD diskDobře napadl mě google podívam jsem se a prej stahnout nějaké ovladače šel jsem sem na stránky intelu a stáhnul si ovladače a vložil je na tu flašku do složky.Znova při instalaci jsem dal načíst ovladače, ale ten disk se i přesto vůbec neukázal nevíte co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

Víme - musíš integrovat ovladač do instalačky. Pokud se ti do toho nechce, stáhni si ji hotovou zde http://tinyurl.com/ycl3q4ufPak už disk uvidíš

Pokud nejsi schopný si udělat botovací flash disk s podporou UEFI přes program Rufus. Tak v biosu přepni nastavení z UEFI na LEGACY mód. A můžeš instalovat.