» Poradna » Ostatní

WINDOWS Movie marker

čaute :) .....mam takovy problem rad si upravuju videjka a chcu tak vyzkoušet Windows Movie marker mam ho ve francouštině jak se toho zbavit stahout nejde

Odpovědi na otázku

Za prvé není to marker ale makerZa druhé, kde jsi prosimtě zjistil že nejde stáhnout?Za třetí je ke stažení dokonce na oficiálních stránkách microsoftu http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/products/f... .Za čtvrté, i když píšeš z windows 7, tak i přesto nevím ja jaký OS to přesně chceš.Za páté, pokud se nenaučíš zdvořile a správně česky vyjadřovat, těžko ti někdo na tvůj dotaz odpoví.