» Poradna » Programy

Windows Movie Maker problémy s úpravou .mpg souborů

Zdravím všechny,do notebooku (s upgradovanými Windows 8.1 na Windows 10) jsem nainstalovala Windows Movie Maker (Essentials 2012) a když se v něm snažím upravovat soubory .mpg, není vidět obraz, je slyšet jen zvuk. Nainstalovala jsem i K-Lite Codec Pack 1215 Mega, ale problém stále přetrvává. Pro srovnání: ty samé soubory fungují zcela v pořádku ve Windows 10, upgradovaných z Windows 7 ve Windows Live Movie Maker 2011.Poradí mi někdo, jak tento problém vyřešit? Děkuji

Odpovědi na otázku

Použij Avidemux.

ten také nefunguje

Čo na video hovorí mediainfo? Nie je možné, aby si s bežným videom, dokonca v MPEG2 neporadil avidemux (podporuje aj iné kontajnery, nie iba AVI). Teda ak niekto to video nesprasil a nedal tam h264 (neviem či vôbec možná kombinácia)

A k-lite vo W10 nie je nutný. Mne W10, resp. MPC-HC prehráva aj h265 bez k-lite

Říká toto: Format : MPEG-PSFile size : 403 MiBDuration : 13mn 33sOverall bit rate mode : VariableOverall bit rate : 4 153 KbpsVideoID : 224 (0xE0)Format : MPEG VideoFormat version : Version 2Format profile : Main@MainFormat settings, BVOP : YesFormat settings, Matrix : CustomFormat settings, GOP : VariableFormat settings, picture st : FrameDuration : 13mn 33sBit rate mode : VariableBit rate : 3 879 KbpsMaximum bit rate : 7 400 KbpsWidth : 720 pixelsHeight : 576 pixelsDisplay aspect ratio : 16:9Frame rate : 25.000 fpsStandard : PALColor space : YUVChroma subsampling : 4:2:0Bit depth : 8 bitsScan type : InterlacedScan order : Top Field FirstCompression mode : LossyBits/(Pixel*Frame) : 0.374Stream size : 376 MiB (93%)AudioID : 192 (0xC0)Format : MPEG AudioFormat version : Version 1Format profile : Layer 2Duration : 13mn 33sBit rate mode : ConstantBit rate : 192 KbpsChannel(s) : 2 channelsSampling rate : 48.0 KHzCompression mode : LossyDelay relative Ukázat celý příspěvek

Na tom není nic nestandardního.....

Tak máš narušený OS. K nápravě použij bod obnovy z doby kdy to fungovalo nebo obnov ze zdravé zálohy.

dá se staré video .mpg amatérsky doostřit