» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows mi stále mění rozlišení

Zdravím. Jednoho dne si mi samo od sebe změnilo rozlišení na 1280x720. Tak jsem si ho změnil a vše jelo v pořádku, do doby, kdy jsem zapl hru CS:GO, na kterém jsem měl rozlišení 1280x720. Hru jsem po nějaké době vypl a ve Windowsu jsem měl opět rozlišení 1280x720, tak jsem ho změnil, ale po vypnutí nastavení se opět změnilo. Nevím si s tím vůbec rady, předem děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Stále to stejné jako s jakýmkoliv Windows...REINSTALL REINSTALL REINSTAL.

Tak jasně, ale musí tu být i jiná možnost.

Další feature systému W10 která ho u mně diskvalifikuje.Taky mi to dělalo, někdy se rozlišení nastavilo zpět samo, ale to byla výjimka. 100% spolehlivé je používat ve hře stějné rozlišení jako ve win, pokud to výkon grafiky dovolí.

Ja som s tým ani na bete Windows 10 nikdy nemal problém a to spravujem niekoľko desiatok Win 10 vo firme. Ani grafici nemali ten problém.

Niekedy stačí F8 - posledná funkčná konfigurícia