» Poradna » Programy

Windows media player ,nejde zvuk!

Po preinstalovani windows 98SE my nejde zvuk ve windows media playeru,ale i jinych programech, ve hrach.Kdyz si pustim hudbu z musicmatch jukeboxu nebo jinych, zvuk jde bezproblemu.Zvuk z DVD jde.Pouzivam integrovanou zvukovou kartu.

Odpovědi na otázku

Podívej se do Ovládacího panelu/Systém, zda se nainstalovali správně ovladače pro zvukovou kartu. Možná že tam je ten problém. Doufám, že jsi použil správné ovladače pro zvukovou kartu.

Dik za radu.Zrovna v ovladacich to nebylo ,ale nasel jsem to ve vlastnostech zvuk.karte.Kde nemela byt zatrhnuta jedna kolonka .