» Poradna » Programy

Windows media player 12 - aktualizace písniček

Mám dotaz, jak se ve WMP12 ve windows7, když sidám do složky hudba třeba nějaké nové pisničky,a poté spustím windows media player12 a dam do položky vyhledat název te nové písničky tak tam ještě není,
nevíte jak to udělat aby ten WMP si to vždy aktualizoval když přidám nové písničky ? dík za rady

Odpovědi na otázku

Ve WMP 11 se to dělá takhle:nabídka Knihovna, položka Přidat do knihovny...

no nebyl by trošku lepší návod ?, protože ve WMP12 se to dělá asi jinak než v 11

co má WMP12 navíc oproti 11, vyplatí se to vůbec stahovat?