» Poradna » Programy

Windows Media Player 11 nepřehrává stream

Windows Media Player 11 mi nepřehrává stream jako rádia televizi zkoušel všechno nelze ani reinstalovat

Odpovědi na otázku

mne to prehrava

a nastaveni je ok?
myslim tim nastaveni prehravani stream videa prave ve wmp..

ta vím taky jak ho mám nastavit

Nahoře pravým tlačítkem myši do černé lišty
Nástroje - Možnosti - Síť - Zaškrtnout K přijmu dat používat porty
a
Nástroje - Možnosti - Přehrávač - Zaškrtnout Připojit k internetu

Pak by mělo jít přehrát z netu vše!

to nefunguje neměli byste něco lepší

super, diky, mal som ten isty problem a podla tvojho postupu som to nastavil a slape to super.

Nekdy kupodivu nestaci jen nastavit asociace, ale pomuze pres ovladaci panely nastavit "výchozí programy"