» Poradna » Programy

Windows media player 11 - není vidět přehrávané video

Zdravím, poradí mi někdo? Ve windows media player 11 jsem asi na něco kliknul a od té doby není vidět žádné přehrávané video. Lištička ukazuje, že video se přehrává, ale není vidět. Hudba jede v pořádku. Jako bych omylem dal černé pozadí které překryje video. Dřív se mi přehrálo jakékoliv video v pořádku. Díky

Karel

Odpovědi na otázku

... nikdo netuší?

Když nevíme, na co si Karle kliknul, tak je každá rada drahá.
Zkus to přeinstalovat, aby bylo původní nastavení, zkus nahrát nové kodeky.