» Poradna » Programy

Windows Media Player - co se stalo ?

Od včerejška mi WMP9 cz nechce přehrát více načtených mpg, jen jedno  Vždycky jsem zamodřil 5-10 malých mpg a v klidu je postupně přehrál.Hrozně mě to prudí přehrávat jeden po druhém. Totéž se děje, když chci přehrátvíce mpg ve WMP 6.4 nebo BSPlayeru nebo dokonce v PoewrDVD6.Přeinstalace nepomohla a verzi 10 si nemůžu do kompu nabouchat, maje WinME.Žádný nový soft jsem neinstaloval, bod obnovení nepomohl, trojany atd... nemám.Nastavení jsem prošel 4x komplet a na nic jsem nepřišel.Za dobrou radu si dám tři panáky na dlouhý život tomu, kdo poradí  Tak mě napadá, že ve složce Program Files jsem našel složku VVSN,kde byl jediný soubor vvsn.cfg s číslem mého počítače, tak jsem to smazal.Ale ta složka tam nemohla být déle než týden a do včerejška to jelo ...

Odpovědi na otázku

A tu zložku si zmazal včera? To je jedno, reinštaluj systém, alebo skús obnoviť registre- neviem ako pracuje bod obnovenia vo WinME, ale reinštalácia systému ti nahradí veľmi dlhé a asi aj bezvýsledné tápanie a aľadanie zdroja chyby...

Bod obnovení pracuje stejně dobře ( nebo špatně ) jako ve WinXP. Reinstalacisamozřejmě nechci a obnovení starého obrazu pomocí Acronis nemá moc smysl.Do registrů se podívám zítra, ale bude mi to prd platné, když neznám původní hodnoty.

Hle, co na to pan Gůgl: http://www.2-spyware.com/entry-vvsn.html(jestli je to teda ono...)

No ty brďo, to je nářez !  Fakt je, že jsem tři dny neprojížděl komp AV + SP + AA + nověnainstalovaným A2-Squared.Že bych něco vyfasoval ?  A to používám all over the Poradna vychvalovaný NOD32,samozřejmě aktualizovaný. Po skončení brouzdání bude hloubková kontrola.Ale i tak, že by se trojan zabýval takovou kokotinou ? Všechno je možné, dobře, že jsem tosmazal. Po dlouholetých zkušenostech, že Windows nejde spravit, ale jen ojebat,možná nakonec zkusím přetáhnout z čistého WME na druhém HDD WMP7 a zkusím,co to udělá  Moc dík za upozornění, první štamprli si na tebe dávám, nezastůněš 10 let

NOD neni antispyware. Je to antivir.Misto malickych programku si skoc na http://final.bigsister.net/Tam to mas v primem prenosu

No jasně, žádný antivir není antispyware, to vím. Jen ta masivnípropagace NODu ve skutečnosti s realitou trochu pokulhává.Bezesporu je NOD výborný antivir, leč ostatní nejsou pozadu.To si dovolím tvrdit po více zkušenostech s AV z poslední doby.Nezkoušel jsem AVAST Home s internetovým štítem, takže o němnemůžu nic říct. Jsou tu ale velmi příznivé ohlasy.S nostalgií vzpomínám na AVG6, bohužel už je mimo hru.Zbývají mi tři dny do ukončení trial verze NOD32 a uvažuji o jeho koupi.Na druhém HDD mám AVG7 EN free a pohoda, takže patrně prověřímAVG7 v součinnosti s ostatními chránícími programy.Sjedu si komp zadarmiko programem od Symantecu :http://security.symantec.com/sscv6/Virům zmar !

Tohle se mi stalo kdysi na Win'98.Neměl jsem tehdy ještě internet a WMP najednou neotevřel víc než jeden soubor. Předtím několik,podle velikosti.Asi tomu nebudeš věřit,ale nešlo to pak už ani po nové instalaci na zformátovaný HDD!

Klidně tomu věřím, před chvílí jsem nabootoval komp z druhého HDD,kde je úplně čisté WinME s přehrávačem WMP 7 + 6.4 a ani náhodouse mi nepřehrává více jako jedno mpg, avi atd ...Porovnání registrů k ničemu nevedlo, seru na to, ožeru se ...

P.S.  Komp mám totálně čistý, oba HDD.

Ha, už tuším, kde může být zakopaný pes. Před třemi dny jsem sistáhnul dvě aktualizace pro WinME. Svého času mi WMP9 czpo nějaké aktualizaci při uzavření trčel na obrazovce 10-15 vteřin,než zmizel. Po další aktualizaci běžel normálně. Tak počkám ...