» Poradna » Programy

Windows mail a *.pps

Zdravím,
Ve windows mail mi nejde přímo otevírat příloha s příponou .pps - vyběhne hláška, že k souboru není přiřazen program který by mohl akci provést. Mám vytvořit přidružení pomocí Ovládacího panelu Nastavit přidružení. Když přílohu uložím kamkoli (na plochu) po kliknutí se zcela normálně přehraje.
Setkal jste se někdo s něčím podobným? Jak z toho ven?

Odpovědi na otázku

to je uplne normalne , je to powerpoint a nemas nastaveny predvoleny program , teda aspon outlook si to mysli .. tak si to proste uloz na disk a potom to otvor.. druha vec je ze to moze kontrolovat antivir a preto ti to hned neotvori z outlooku ale az po ulozeni .. tazko povedat ..

no jasný - outlook si to jen myslí - mě to ale tak trochu vadí - chtěl bych aby si to prostě nemyslel a makal

Kalimero ty nevies citat, pise ze ma mailoveho klienta Windows mail.
Ide o to ci vobec ma nainstalovany office pripadne jeho alternativu.

Odpoved pre zakladatela temy:
zo stranky microsoftu si stiahni a nainstaluj "PowerPoint Viewer"
1. PowerPoint Viewer 2003 www.microsoft.com ...
2. PowerPoint Viewer 2007 downloads.sk ...

Redmond ty nevies citat, pise ze "Když přílohu uložím kamkoli (na plochu) po kliknutí se zcela normálně přehraje.", tak asi nejaky Viewer ma.

Sorry

bez komentáře

Dobrý den,
mám velkou prosbu, nejde mi otevřít příloha zaslaná v pps, vždy se mi ukáže, že si mám nainstalovat přidružení, ale nevímjak toto nainstalovat.Protože nejsem zdatná v počítačích, prosím o sdělení, jak tuto přílohu nainstalovat krok za krokem. Mám počítač s programem Windows Vista Home Basic. Moc děkuji za radu. Mazurová

Ano, taky mam ten problem na notebooku s ceskym PowerPoint Viewer 2003 a zatim jsem to neresil. Na druhem PC mam anglickou verzi a vse jede OK. Mozna by to byla cesta...