» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Mail - jak na záchranu e-mailů

Mám problémy se systémem i v nouzovém režimu a pokud bude potřeba přeinstalace nebo výměna harddisku, tak bych nerad ztratil e-maily z Windows Mail a pokud možno je nějakým způsobem nějak zachránil. Můžete poradit?Tomuto dotazu předcházel tento, který s tím souvisí:www.zive.cz/poradna/velice-nestandartni-chovani/sc-20-cq-535537/default.aspx?consultanswers=1#2867196

Odpovědi na otázku

strejda Google mi to před rokem a půl poradil jak na to, ale už nemám o postupu vědomost. Tehdy jsem zkopíroval všecko, uložil a pak celé přetáhl disk v mechanice a do flašky.Se divím že ti od rána nějaký znalec tu neporadil

Windows Mail nemá možnost maily exportovat a importovat?

Klik na Soubor vlevo nahoře. A potom dál dle obrázku. Jdou uložit naprosto všechny maily.http://jyxo.info/uploads/28/288178f44c1aea...

mailový účet máš připojený přes POP3 nebo IMAP? V tom druhém případě by se mělo všechno natahat znovu bez potřeby obnovy.