Windows log - "bylo inicializováno hlášení poruch IOMMU"

Zdravím, mám takový malý problém, koupil jsem si nový počítač a když jsem se podíval do windows logů objevil jsem, informaci "bylo inicializováno hlášení poruch IOMMU" s počítačem se nic nestalo, jenom jsem se chtěl zeptat, jestli by se něco mohlo do budoucna stát, případně jak se to dá řešit.Děkuji za všechny reakce//"Napište titulek co nejpřesněji. Jen podle titulku se ostatní rozhodnou, jestli si váš dotaz přečtou."//

Odpovědi na otázku

Dám ti nejlepší radu, nečti věci, kterým nerozumíš. Počítač a OS jsou tak složitá záležitost, že tam neustále dochází k nějakým chybám. Dokud počítač normálně funguje, není co řešit.

Tahle arogance, táhnoucí se napříč všemi diskusními fóry k počítačům, je otřesná! Neporadíte, ale jenom si dotyčného dobíráte. "Nečti věci, kterým nerozumíš...". A Vy tomu rozumíte? Pokud ano, tak proč neporadíte k věci? Takhle to vypadá, že si na experta jenom hrajete... Já sice expert nejsem, ale tuším tady (budoucí) problém s RAMkami. Lukáši, spuštěním Memtestu nic nezkazíte; čím déle poběží, tím lépe. Pokud nevyplivne žádné chyby ani po x hodinách běhu, teprve pak bych se těmito logy netrápil.

Log je plný chyb. Od toho je. Řeš reálné projevy, pokud jsou.