» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Live Mail 2012

Dobrý den, nevíte jak Windows Live Mail 2012 - Verze 2012 (sestavení 16.4.3528.0331), donutit aby zobrazoval v příchozí poště obrázky a ne jen přeškrtlé čtverečky ? Nechci teď přecházet k jiné verzi poštovního klienta ... díky

Odpovědi na otázku

Budeš muset. Ten program už dávno není podporovaný a nefunguje správně.

Pokud nemáš stroj času, tak si najdi nějakého jiného klienta. Ono to zase takové drama není a po chvíli si zvykneš.

WLM byl příšerný paskvil a Microsoft nad ním zlomil hůl dávno. Osobně doporučím přejít na Thunderbird:https://www.thunderbird.net/cs/který je zdarma, česky, není závislý na verzi Windows nebo jiného OS (tj. stejný klient na W7 i W10 ap.) a nemění se tolik jako některé Microsoftem spravované programy...

Zjistil jsem, že po instalaci jedné z aktualizací byla WLM odebrána přístupová práva k jeho složkám, povolil jsem to tuším pro administrátora a začalo mi to zase fungovat.

Nicméně ty přeškrtlé čtverečky místo obrázků mohou mít více příčin, ba dokonce mohou být i zcela v pořádku.

Navod z MF fora (anglicky, ale to snad zmaknes). Tools | Safety Options | Security. Uncheck: "Block images.........." so the graphics will always show. Tools | Options | Read. Make sure: Read all messages in plain text is not checked.