» Poradna » Programy

windows live mail - jak znovu zapnout,, tento dialog již příště nezobrazovat,,

Dobrý den, omylem jsem si vypnula ve Windows Live Mailu ,,upozornění tento dialog již příště nezobrazovat“, který mě upozorňoval na to, že nemám vyplněný předmět. Chtěla bych toto upozornění znovu nastavit. Je to možné?Předem děkuji za odpověď

Odpovědi na otázku

Pokud to není v nastavení Windows Live Mailu, tak zkusit smazat dočasné soubory prohlížeče včetně cookies.