» Poradna » Programy

Windows jen v nouzovem rezimu....

Caute zivaci, po normalnim chodu pocitace a nasledovnem zapnuti se mi objevi hlaska zda chci spoustit WIN v nouzovym rezimu nebo normalnim...kdyz dam normalnim nabihaji mi windows (klasicke win okenko) ale tak se to deje nekonecne dlouho a disk nic nedela...kdyz dam stav nouze tak jedu normalne?!?!?!?...cim to ?!

Odpovědi na otázku

nevypinej natvrdo system .mozna by ti pomohlo kdyby jsi preinstaloval. skontroluj disky CHKDSK

Soft.problém.

Zkus antivir, anti aware.

V nouz. režimu zkontroluj, jestli nemáš hardw.konflikt ve Správci zařízení.

Zkus návrat do minulého bodu obnovení.

Problem vyresen....HDD i DVDRW byly nastaveny na Mastera...asi se jim to nelibilo:o) diky za rady!