» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows hláška

Dobrý den, dneska mi už na mě vyskočila několikrát tato hláška Soubory, které popisují problém: C: \ Users \ Přípravky \ AppData \ Local \ Temp \ WERC30D.tmp.WERInternalMetadata.xml C: \ Users \ Přípravky \ AppData \ Local \ Temp \ WERE1A2.tmp.appcompat.txt C: \ Users \ Přípravky \ AppData \ Local \ Temp \ WERE1B3.tmp.mdmpPřečtěte si prohlášení o ochraně soukromí on-line: http://go.microsoft.com/fwlink/Pokud on-line Prohlášení o ochraně soukromí není k dispozici, přečtěte si prosím prohlášení o ochraně soukromí v offline režimu: C: \ Windows \ system32 \ cs-CZ \ erofflps.txtnevíte co to je ?

Odpovědi na otázku

Vir.

Cokoliv se stane, tak je to vir..? Neblbni.http://social.msdn.microsoft.com/Forums/en-US/vcmfcatl/thr... Spise rekni, jaka ta hlaska vyskocila.

tak vyskočilo to co sem napsal, a to co jsi poslal tak jsme taky našel, ale nechapu vo co go :/

Jestli sis to precetl, tak je tam psano, ze to jsou soubory obsahujici informace o chybe,ktere se odesilaji MS (pokud je chces odeslat).Takze se podivej do tech souboru treba Notepadem?Taky by to melo byt zapsano v Prohlizeci udalosti.Pravdepodobne v Aplikacich...je treba zjistit, co vyvolava tu udalost.

otevřete ten appcompat.txt a skopčete sem chybu co tam bude napsaná

Že se tím vůbec zabýváte. Obnovte systém z bitové kopie a pusťte to z hlavy. Za 10 minut není co řešit.

Tie súbory v TEMP priečinku jednoducho vyhoď - sú to pozostatky, ktoré už nechýbajú.C: \ Users \ Přípravky \ AppData \ Local \ Temp \ WERC30D.tmp.WERInternalMetadata.xmlC: \ Users \ Přípravky \ AppData \ Local \ Temp \ WERE1A2.tmp.appcompat.txtC: \ Users \ Přípravky \ AppData \ Local \ Temp \ WERE1B3.tmp.mdmp= preč s nimi.