» Poradna » Programy

Windows Editor videa

Nelze načíst video do projektu. Hláška: Něco se pokazilo.Nefunguje mi: Nový projekt -> Knihovna projektů -> Přidat -> Z tohoto počítače. Funguje pouze: Přidat -> Z mé kolekce

Odpovědi na otázku

pre mňa je teda použitie starého windows media maker lepšia voľba.

pardon to je asi tým pivom. myslel som windows movie maker

A netrafil si sa? WMM nemám, tak neviem či je v ňom to o čom píše tazateľ.

dotyčný pravdepodobne používa apku natívne inštalovanú do W10. tuším fotografie či ako to je. ja to mažem automaticky pri každej inštalácii windows. a ano, WMM je všestranný nástroj na výber zdroja projektu. zaručene ponúka aj otvorenie projektu zo zložky uložených projektov. snáď som to celé správne pochopil