» Poradna » Programy

Windows Defender

AhojChtěl bych se zeptat jestli se Windows Defender musí nějakým způsobem nastavit, nebo už je vše v základuDěkuji

Odpovědi na otázku

Je to ako s Windows, aj Defender má základné nastavenie, ale lepšie je si to prejsť a prispôsobiť pre svoj počítač.

Mohl bys mi poradit co by se mělo upravit ?Vždy jsem používal antiviry třetích stran díky

Pravěže není potřeba nic, základní funkce má nasteveny v defaultu tak, aby nejvíce chránil a minimálnš obtěžoval.

No tak právě proto bys to měl vědět ne? Nebo jak sis doposud ty "antiviry třetích stran" nastavoval?--------------Tip: Všechny cracky si dej do výjímek.

Napríklad ak máte na doske čip TPM 2.0, tak sa oplatí zapnúť túto funkciu, potom je tam ochrana priečinkov pred ransomvérom, to už si musíte nastaviť sám a ďalšie podrobné nastavenia. Tu síce všetci majú to základné, ale potom nariekajú, keď prídu o dáta.

Nemusi, ale nastavenim se zlepsi ochrana.https://github.com/AndyFul/ConfigureDefender