» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Defender nejde vypnout.

Zdravím, potřebuji vypnout antivir, ale Naskytl se problém.. při vypínání “ ochrany v reálném čase “ se mi to pokaždé okamžitě automaticky zapne. Nikde na internetu se mi nepodařilo najít co s tím tak Vás prosím o radu. Děkuji

Odpovědi na otázku

To je schvalne, vetsinou lidi, co to chteji vypnout, nevi, co delaji, natahaji si do pocitace viry a pak spamuji podporu MS nebo se nedobrovolne zapojuji do botnetu.Proc presne ho chces vypnout?

Protože ten soubor s názvem crack.exe nemohu "rozjet", Windows Defender mi pořád hlásí, že obsahuje cca 30 virů a trojských koní, ale já ty viry a hlavně ty koně chci a chci za každou cenu vidět. ...

Děkuji za odpověď :D

Tohoto rizika jsem si plně vědom a snad by mi v tom neměl Windows bránit ne ? Potřebuju si stáhnout utorrent a Defender mi to nedovolí. Tudíž vypnout nejde ? Mým přátelům to jde bez problému.

Normálně pokud máš OS v pořádku a jsi administrátorem, tak to samozřejmě vypnout normálně jde. Takže máš nějakým způsobem poškozenou instalaci Windows nebo nemáš administrátorská oprávnění.

Pod jakým jsi účtem? Uživatelským?

A není problém jen v tom, že u toho dialogu kterým to defender blokuje musíš rozkliknout více možností a dát "přesto spustit" ?

Jde dát výjimka a to když ti naskočí varování, že Windows našel vir anebo v nastavení Defenderu, kde pod hostorií, si najdeš ten soubor a nastavíš, aby ho Defender povolil.Jinak, oficiálně se Windows Defender dá vypnout, tak, že si nainstaluješ jiný antivirový program. Pak se Defender sám vypne.

Ano tímhle jsem to vyřešil. Děkuji za radu

utorrent je poslední dobou zavšivený reklamama, použij něco jiného. Pokud na tom přecejen trváš, tak ho dej do vyjímek

A co použít program "defender control".

Tohle mě ani nenapadlo. Tímhle jsem to prozatím vyřešil. Děkuji za radu.

Příště nezoufat, neprudit, zapnout mozkovnu a najít v nápovědě Defender nebo na netu.