» Poradna » Programy

Windows Defender (Beta 2) - neaktualizuje se

Nainstaloval jsem si Windows Defender (Beta 2) ihned po jeho zveřejnění. Pravidelně se aktualizovala jeho databáze až do zveřejnění poslední aktualizace KB915597, která se zřejmně ze serveru Microsoft Windows Update ztáhne, na počítači se provede aktualizace, takto je to i několikrát denně uvedeno na tomto serveru v historii aktualizací uvedeno jako úspěšně provedená aktualizace, program sám ale aktualizován není. Nepomohla ani nová instalace Windows Defenderu (Beta 2). Nenašel jsem nikde ani vlastní aktualizační soubor KB915597, abych se pokusil provést aktualizaci ručně sám.Používám Windows XP Home SP2 a nainstalovány mám všechny bezpečnostní záplaty. S instalací záplat přímo ve Windows ze serveru Microsoft Windows Update se žádné podobné problémy neprojevují.Má někdo podobnou zkušenost a může mně poradit, jak ji řešit? Díky za odpovědi

Odpovědi na otázku

nemas nahodou ty xp krekly?

Ne, nemám a už jsem našel i odpověď pro řešení:Odeber soucasnou Signature version. Start, Spustit, napis Msiexec /x {A5CC2A09-E9D3-49EC-923D-03874BBD4C2C}a klikni OK. Potvrd jeji odebrani v dalsim okne.Spust Windows Defender a dej vyhledat aktualizaci...Díky za snahu o pomoc.