» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows Backup - omezeni sirky pasma

Existuje nejaka moznost jak omezit ve Windows 10 Home aplikaci Windows Backup, aby pri zalohovani na sitovy disk nezabral celou dostupnou rychlost sitovky? Pres klikaci rozhrani nic takoveho neumi, tak mozna v command line nebo jestli interni firewall umi traffic shaping na jednotlive aplikace?

Odpovědi na otázku

použijte nástroj třetí strany jsou to Houmy....

No Windows Backup se mi docela libi (byt ma sve mouchy), takze asi jedine aplikacni firewall s traffic shapingem na misto interniho firewallu. Nejakej tip?

Pokud vím tak neumí.