» Poradna » Ostatní

Windows a změna z němčiny na češtinu

Dobrý den přátelé,dostal jsem k narozeninám od svého syna žijícího v německém Hamburku počítač Sony-Waio dual Core. Jelikož je počítač zakoupen v Německu jsou od výrobce nainstalované Windowsy v němčině. Potřeboval bych poradit, zdali je možné německé Windowsy updatovat na české. Německé Windowsy, tak jako i spousta jiných programů jsou součástí počítače již od výrobce a nechce se mi proto kupovat Windowsy ještě jednou. Děkuji předem za radu a zůstávámS pozdravemOtto Bertisotto@bertis.eu

Odpovědi na otázku

Tohle nejde provést. Nejlepší je ty Windows smazat a nainstalovat české. Proveďte ale předem zálohování nainstalovaných ovladačů.

Ahoj Trashmane,děkuji za odpověď. Myslel jsem si, že to asi nepůjde. Horší ale je, že zálohovat ovladače je pro mne špaňelská vesnice.DíkyOtt@

Já mám s tím občas práci - napsat ň.

Koukám frájo, že jseš nějakej moc chytrej. To nemáš co dělat, že se couráš po webu a opravuješ co se kdo a kde spletl? Nikdo není dokonalej. Pletou se ministři i obyčejní blbci. Ale tato stránka přeci není o tom, aby jsme si opravovali gramatiku, ale aby jsme si pomáhali. Mýlím se snad?Zdravím chytrolínkaOtt@

Ty ovladače jdou stáhnout ze stránek výrobce. To není problém.

Prosím potřebují nastavit v nooubuku z němčiny na češtinu