Windows a flash disk

Dobrý den, chtěl jsem si přeinstalovat Windows pomocí externího disku, ale poté co jsem si to rozmyslel a zrušil instalaci, tak jsem se nemohl dostat na data v externím disku a z 1000Gb mi kapacita klesla na 39 a nechce se otevřít v systému K ale pouze J. Poraďte mi prosím.

Odpovědi na otázku

Což se trochu rozpovídat, křišťálové koule EU zakázala...Jaký disk (myslím typ připojení - sice bych hádal USB, ale už jsem viděl pitomostí...), jaká Windows (nejspíš Win10, ale co když...) a v jaké fázi jsi instalaci zrušil. Řekl bych, že už instalace začala a byla násilím ukončena, ale třeba je to jinak.

No myslim ze tady uz pozde radit, pokud to bylo jedine misto kde jsi data mel, tak jim zamavej, jsou fuc :)Vzhledem k tomu jak se ti podarilo zmastit instalaci nech obnovu dat, pokud jsi tam mel opravdu neco duleziteho, na nekom kdo s tim ma zkusenosti... uprimne, vysvetlovat zde vse od piky je mrhani casu pro vsechny...

Už se Win 10 instaloval na exterák asi v 60% a pak jsem to vypl.

Formát disku.

Mně spíše jde o to, aby byla zase velikost 1 tb.

spustit diskmgmt.msc odstranit oddíly na disku a naformátovat

Co znamená " přeinstalovat Windows pomocí externího disku" ???Pokud na tom exteráku byly data a je nějak přepsaný, můžeš zkusit nějaké programy pro obnovu disku - jak struktur, tak vlastních dat.Pokud tě data nezajímají, nejlepší je "příkazový řádek jako správce" a diskpart, select, clean, format. Ale je třeba tomu rozumět, nebo zničíš i systém.

PS: flash disk 1000gb ??? Nejspíš jde o GB, ale takový flash neznám.