» Poradna » Programy

Windows 8,recenze a dotaz media center

Ahoj,tak jsem si zhruba před měsícem koupil ty nové windows 8 ,Jaký mám pocit windows 8 jsou výborné!Proč?Pro:Rychlé(rychlejší než w7), hezký design, jednoduché, pokud máte microsoft account tak se vám tam ukládají data po případném pádu systému a přeinstalaci vám uloží osobní údaje, které jste si napsali do kalendáře, pošty...(pokud si w8 přeinstalujete příjde vám e-mail, sms o potvrzení k přihlášení k M.account není jen tak napadnutelné.Zápory W8:Není zde přehrávač DVD, ale to se dá zpravit tím, že si stáhnete např.: KMplayer, musím se k nějakým aplikacím přihlásit přes microsoft account (nějakým uživatelům to může lézt krkem),více pracuji na ploše, protože zde není moc aplikací na metro(start), nedoporučuji si stahovat microsoft microsoft preview, měj jsem problémy s odinstalací office preview 2013 (jen pokud si jej chcete zkusit).Můj stroj:Hp pavilion dv5 1030ec(klasický pracovní notebook klávesnice, touchpad popř.:myš, nemám dotykovou obrazovku, tento notebook je starý 6 let, takže doporučuji i na starší notebookyTento OS jsem testoval i na novějších typech notebooku. Můj dotaz: kde si můžu stáhnout windows media center, brouzdal jsem na webu microsoftu, ale bez výsledku, díky za odpověď.

Odpovědi na otázku

WMC je pouze pro verzi Win 8 pro.Pokud máš Win 8 pro, tak WMC získáš zdarma tu:http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows-8/feature-p...

Jsi rychlej!

to docení jen žena

Mám W8 pro díky :) .

A ten WMC není možné použít na verzi Enterprise?

Kluci, někdy kolem 14.11. jsem kamarádovi bez problému do pár minut stáhnul Media Center na W8 pro. Prakticky obratem přišel kód a pohoda. Teď to zkouším od 23.11. z různých PC na různé emaily (asi už 5x nebo 6x) a ještě mi dodnes (30.11.) nepřišla ani jedna odpověď. Nemáte někdo podobné zkušenosti? Resp. přišlo Vám to v poslední době? Mně se to chová, jako by Microsoft neexistoval.Díky za odpověď

Jojo .. nějak jim ty maily ted nefungujou .. ja to zkoušel už třikrát na tři ruzny maily, a nic. Kolega v práci zkoušel a se stejným výsledkem.

6x žádost 23.11 po půlnoci6x klíč 26.11 večer

Mám nyní připraveno 24x kódů na stejném počtu e-mailů, 2x již aktivované, vždy dorazily do 72 - 96 hodinami.

Raději hodin ... hodinami jsem myslel ... mezi, no.

Nevím nač ti budou, v lednu ti neaktivované propadnou Nebo ty máš tolik milenek?

Do ledna jich potřebuji min. ještě jednou tolik.

Ty máš docela velkou spotřebu milenek ti povím.

Pssst! Už ani muk.

Lidičky tak mi ten mail ještě dosud nepřišel :(, už to jsou 4 dny .

Až 96 hodin.

96 hodin to bylo v čase 2. 12. 2012 19:13

Děláš něco špatně, mě už zase nasypali dalších 12 kódů.

Já? Já tě jen upozornil, že neumíš počítat. Já žádné kody nechcu, mám jeden na svém PC už měsíc a skoro týden, a pak dalších 8 (z toho 6 vygenerovaných asi před týdnem), které mám v záloze, ale stejně je nevyužiju, možná jeden hodím na virtuálku.

Kódů není nikdy dost.

Hele, přijdou ... ja o ně žádal někdy v pondělí nebo úterý minulej tejden... přišel dneska .)

Mě přišel až po tejdnu.Ale přišel a funguje!

Prostě mají hodně "nakupujících". Jak prosté, prostě ... .

40 000 000 a něco, do toho počítali i ty free klíče?

a co s nima budeš dělat? :))))) k ničemu, ale hlavně že máš nahamptáno :)

Lidi ,co si myslíte o novém IE10 je ještě pořád tak napadnutelný jako předchozí verze ,sic výhoda je , že je rychlejší a už konkurje chromu a tak, ale je tedy pořád nejsnadněji napadnutelný ? ;)

co máš na mysli "napadnutelný jako předchozí verze" ?napadnutelný je úplně stejně - opravy chyb i bezpččnostních problému vychází i pro starší verze.

Divej, každá žížala by mi mohla vlést do zadku, ale neudělá to, v zadku by zkončila jednině kdybych jí tam narval.To samé platí o malware, prostě všemožné havěti, a mém pc, nikdy mi sem nevleze pokud jej sem nenarvu.Šance, že bude aktualizovaný IE10 úspěšně napadenej je asi stejná s šancí Ivety Bartošové vyhrát příští rok prezidentské volby.

IE 10 je fakt povedená, i rychlá.

průzkumník změnil pohlaví?

Jako ta "desítka", další dotaz, zbývaji ti 2.

taky čekám na key. už od čtvrtka ale stále nic. kdyby někdo kdo jich má dost jeden mi poslal budu nadšenej díky......na e mail..... milous01@seznam.cz

Máš slabé nervy, nejsi hoden Windows 8.