» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8.1 zobrazení Helpu v programech

Dobrý den, prosím o radu, mám nainstalován Windows 8.1 a po spuštění programů jiných společností(Mitsubishi, Siemens) je nefunkční Help. Místo nápovědy se otevře okno... "Nápověda k tomuto programu byla vytvořená ve formátu nápovědy Windows, který je závislý na funkci, která není ve Windows 8.1 nebo Windows RT 8.1 obsažená". Zároveň jsem přesměrován na stránky" http://support.microsoft.com/kb/917607" kde jsem si stáhl exe soubor ale po nainstalování se tento problém opakuje. Pro Windows 7 jsem toto stáhl také, ale s tím rozdílem že tam je vše funkční. Děkuji za radu a pomoc.

Odpovědi na otázku

No, musíš googlit, hlavně na zahr. fórech. Tady tím za tebe nikdo trávit čas nebude - nebo snad myslíš že ano?

Ja som to už nejako poriešil, ale pravdupovediach neviem už ako. Netuším prečo by tu odpoveď na túto otázku nemal nikto riešiť. Veď je to predsa IT fórum a IT otázka. Okrem toho ma serie aj to že už od Widiel č.7 neexistuje offline nápoveda tak ako v XPčkach a ešte som to nevidel niekde riešiť.