» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8.1, volba start

Dobrý den, mám problém s obrazovkou start u nového notebooku Lenovo Thinkpad. Ze začátku fungovala bez problému, ale pak jakmile chci kliknout na jakoukoli volbu v menu start, tak se mi ta volba neotevře! Zůstane pouze jakoby otevřená v liště, ale žádným kliknutím se nezobrazí. Je možný, že jsem něco zmáčkla a od té doby je to nějak zablokované?? Mám nový notebook po 7 letech a v tom starém jsem měla Windows XP, je to velká změna a v tomhle systému nějak tápu. děkuji za jakoukoli radu.

Odpovědi na otázku

reštart nepomáha?

Start - Spustit - WSReset.exe - OKNebo pouzi tohle, je to komplet cesky, jen spusti celkovou kontrolu.http://www.wisecleaner.com/wisecare365.html

Díky!! Wisecleaner pomohl!! Doufám, že už se to nepos.re