» Poradna » Programy

Windows 8.1 "PowerMenu"

Potřeboval bych utilitku která by byla podobná jako PowerMenu. To znamená že by měla umět v prní řadě zobrazit okno stále v popředí, průhlednost okna (transparentnost), priorita aplikace. Zatím jsem nenašel to pravé. Potřebuji to do Windows 8.1.Díky

Odpovědi na otázku

Tak jsem našel "Window On Top v.2.1", neinstaluje se, ovládá 32 i 64bitové aplikace. Nejlepší by byl PowerMenu, má další možnosti, ale funguje jen na 32bitové aplikace, no škoda. Našel jsem aplikací více, ty jsem ale zavh, musejí se nastavit klávesové zkratky a kdo si to má pamatovat. Škoda že toto už neumí systém od základu.