» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8.1 nejde nainstalovat

Dobrý den,Mám legální Windows 8 a chci přejít na 8.1. Stáhl jsem všechn potřebné aktualizace.A ve Store kliknu na Aktualizace Windows 8.1 zdarma a nic se neděje. Nevíte jak to aktualizovat? Předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Prosím poraďte nutně potřebuji 8.1.

Nutně? Pokud aktualizaci vidíš, ale nejde nainstalovat, máš několik možností:1. - Kontaktuješ podporu MS, možná ti poradí.2. - Budeš pátrat po příčině.3. - Uděláš čistou instalaci W8 + KB 2871389 a KB 2917499 (ostatní nejsou k update na W8.1 potřeba a nejspíš jsou jeho součástí, protože po upgrade už se neukážou).

Děkuju moc, asi před hodinou jsem dělal čistou instalaci z WinVista na W8. Podíval jsem se na aktualizace a je tam pouze KB2917499 tu druhou jdu naistalovat teď uvidíme jestli to teda pojede no...

Naposledy jsem to dělal na jednom ntb v sobotu. Upgrade na 8.1 se objeví hned po nainstalování těch dvou aktualizací a restartu. Jen si nejsem jistý, zda musí být už před tím aktivovaný systém, ale nejspíš ano (já ho aktivoval hned po instalaci W8).

Tak už se stahuje ze Store . Moc děkuju všem za radu.

Děkuju, ale Widnows přeinstalovávat každou hodinu se mi fak nechce.

ak ti to stoho slavneho store pojde na 100% tak budeš velmi štastny,ked to začne po 2 hodinach blbnut( wifi,bluetoch apod) stejne ta to nemine-hodne štastia v MS-loterii

Instalacia Windows 8.1 je uplne jednoducha zalezitost:http://pc.zoznam.sk/novinka/bill-gates-vraj-s...

Taky mi nejde nainstalovat windows 8.1, pořád mi píšou, že tam je chyba: 0xc0000005, nevím co s tím mám dělat, pořád to zkouším dokola, restartuju počítač a pořád nic.