» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows 8.1 - data

Dobrý deň, vie mi niekto prosím poradiť, mám nové SSD s Windowsom 10, na starom HDD Windows 8.1, chcel by som z neho stiahnuť dáta, no v users zložke nevidím svoj účet, kde nájdem svoje dáta? Bol tam asi online účet cez outlook. Ďakujem. (Používateľ tam je, Windows nabootovat ide, ale je to pomalé)

Odpovědi na otázku

Pokud tam data jsou, musí být vidět. V Users složce je vidět i on-line účet.

Nevidím ho v tej zložke, je tam administrator a verejné, no ani v jednom nevidím svoje dáta.. keď ho však nabootujem, tak pekne mi načíta účet, len je to všetko pomalé..

Tak nabootuj a data vykopíruj ... v čem je problém?

Problém je v Tom že mi nabieha systém pomaly, pýta disk check a nemám záujem všetko kopírovať na SSD, iba nejaké data a disk zmazať a používať

Jak se ke svym datum dostavate, pres rychle volby v pruzkumniku? Tam by melo jit kliknout na Plochu, Dokumenty a dalsi pravym tlacitkem, dat vlastnosti a podivat se na umisteni slozky.

Snažím sa dostať cez nový Windows, že si otvorím ten disk a dám zložku používatelia a tam

chod do stareho windowsu a lokalizuj data. Uplne najjednoduhsie je skopirovat ich tam na externy disk alebo rovno na to nove SSD. Potom nastartuj SSD a urob so starym diskom co potrebujes.

... a tam nic, tak prave proto by mozna nebylo od veci se podivat pres stary, kde to mate hledat. Jinak muzte zkusit hledani nazvu souboru, ktery si pamatujete, ze by tam mel byt, pokud nejsou uzivatelska data nejak skryta nebo sifrovana, tak by to snad mohlo jit najit.